- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersNike Lunar Force 1 Low Duckboot „Obsidian”

Nike Lunar Force 1 Low Duckboot „Obsidian”

Kilka dni temu pokazywałem trzy różne wersje kolorystyczne butów na zimę Nike Lunar Force 1 Low Duckboot. Dziś skupię się zdecydowanie dokładniej na jednym z wariantów, mianowicie Obsidian.

W tym roku Nike Sportswear wprowadzi niskie Duckbooty na zimę i bohater naszego wpisu będzie jednym z najlepszych wariantów. Cholewka z wytłoczonym panelami zostanie zabarwiona na kolor granatowy. Jest ona oczywiście wodoodporna, więc powinna sprawdzić się w trudnych warunkach atmosferycznych. Natomiast zapiętka, język oraz okolice oczek na sznurówki wykonano z brązowej skóry. Dochodzą do tego jeszcze metalowe oczka na okrągłe sznurówki, a całość przypomina buty górskie. Wszystko to postawiono na lekkiej i wygodnej podeszwie Lunar ze zmienionym bieżnikiem, który w zimie powinien spisywać się lepiej niż tradycyjne rozwiązanie.

Widoczne tu buty na zimę Nike Lunar Force 1 Low Duckboot pojawią się po wakacjach w sklepie pod tym linkiem.

Nike Lunar Force 1 Low Duckboot Obsidian-1 Nike Lunar Force 1 Low Duckboot Obsidian-2 Nike Lunar Force 1 Low Duckboot Obsidian-3 Nike Lunar Force 1 Low Duckboot Obsidian-4 Nike Lunar Force 1 Low Duckboot Obsidian-5 Nike Lunar Force 1 Low Duckboot ObsidianNike Lunar Force 1 Low Duckboot Obsidian-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: