- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Pocket Knife DM nadchodzi w nowej wersji ‘Desert Moss’

Nike Pocket Knife DM nadchodzi w nowej wersji ‘Desert Moss’

W tym roku w okresie letnim Nike Sportwear wprowadziło na sklepowe półki nowy model nazwany Nike Pocket Knife, który jest mocno inspirowany projektami z linii ACG. Dziś mam dla Was jedną z najnowszych wersji kolorystycznych, którą nazwano w skrócie Desert Moss.

Ten lekki but o konstrukcji typu slip on został wykonany z syntetyków z zamszowymi bocznymi elementami. Dodatkowo na boku wychodzą dwa paski będące uchwytami na swego rodzaju wiązanie. Kolorystycznie projekt mocno odnosi się do sezonu jesiennego. Mamy zgniło zieloną cholewkę z wieloma akcentami khaki i wyściółką w tym samym kolorze. Projekt dopełnia czerń na boku i czerwone delikatne akcenty.Całość spoczywa na ponacinanej podeszwie w kolorze białym, którą dodatkowo nakropiono na czarno.

Widoczne tu zdjęcia butów Nike Pocket Knife DM ‘Desert Moss’ pochodzą z amerykańskiego sklepu Sneaker Politics.

Nike Pocket Knife DM Desert Moss-1 Nike Pocket Knife DM Desert Moss-2 Nike Pocket Knife DM Desert Moss-3 Nike Pocket Knife DM Desert Moss-4 Nike Pocket Knife DM Desert Moss-5 Nike Pocket Knife DM Desert Moss-6 Nike Pocket Knife DM Desert Moss-7 Nike Pocket Knife DM Desert Moss-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: