Całkiem niedawno wrzuciliśmy arcyciekawy artykuł na temat treningówek Nike Air Trainer, za którym stał między innymi legendarny Bo Jackson. Teraz Nike idzie dalej i prezentuje nam kolejnego sportowca, dla którego powstał nowy model butów z serii treningówek. Chodzi o zawodnika NFL i drużyny New Jork Giants Victora Cruza, który jest jednym z największych sneakerheadów wśród sportowców.

But stojący na podeszwie z widoczną poduszką Air będzie średniej wysokości, nad śródstopiem i wiązaniem mamy zapięcie na rzep, podobne znalazło się jeszcze na tyle buta. Ciekawym elementem cholewki są boczne i tylne panele pokryte rzadko spotykaną strukturą w małe wypukłe kwadraty, na nich umieszczono bardzo mały Swoosh.

Na załączonych poniżej fotografiach możecie zapoznać się z kilkoma pierwszymi egzemplarzami w czterech wersjach kolorystycznych, które pojawią się na sklepowych półkach w ciągu najbliższych tygodni.

 

Nike prezentuje Air Trainer Cruz-1 Nike prezentuje Air Trainer Cruz-2 Nike prezentuje Air Trainer Cruz-3 Nike prezentuje Air Trainer Cruz-4 Nike prezentuje Air Trainer Cruz-5 Nike prezentuje Air Trainer Cruz-6 Nike prezentuje Air Trainer Cruz-7 Nike prezentuje Air Trainer Cruz-8 Nike prezentuje Air Trainer Cruz-9

Reklama
air jordan