- Reklama -NikeNike

Nike prezentuje dresy w kolekcji Nike Lab Tn LOGO

W zeszłym roku kultowe już i nadal pożądane Nike Air Max Plus TN obchodziły swoje 20 lecie powstania. Jedne z najpopularniejszych modeli z całej serii Air Max wyszły nawet dwóch oryginalnych kolorystykach sprzed lat. Mowa o wydaniach Sunset oraz Hyper Blue, a także wariancie z pierwszych szkiców – Voltage Purple.

Wspominamy o tym, ponieważ w japońskim sklepie atmos pojawi się specjalna kolekcja dresów NikeLAB TN Logo. Ponizej załączamy zestaw fotografii, który pozwoli Wam zapoznać się z nimi ciut dokładniej. Wykonano je ze śliskiej i lekkiej tkaniny, a w ramach dopełnienia doszły do tego kontrastowe pasy pod ramionami oraz na boku bluzy oraz spodni. Kropką nad i zdaje się mini logo TN umieszczone na piersi bluzy oraz przy kieszeni spodni.

Premiera dresów z kolekcji Nike Lab Tn LOGO ustawiona jest na 12 stycznia. Niestety nie wiemy czy pojawią się w szerszej dystrybucji, ale polecamy sprawdzać na bieżąco oficjalny sklep Nike pod tym linkiem.

Dresy Nike Lab Tn LOGO 1 Dresy Nike Lab Tn LOGO 2 Dresy Nike Lab Tn LOGO 3 Dresy Nike Lab Tn LOGO 4 Dresy Nike Lab Tn LOGO 5 Dresy Nike Lab Tn LOGO 6 Dresy Nike Lab Tn LOGO 7 Dresy Nike Lab Tn LOGO 8

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: