Firma Nike w połączeniu ze swoją rosyjską ekipą, którą tworzą takie osoby jak m.in. piłkarz Alexander Kokorin, raper L’One czy uliczny artysta Dmitri Aske, zaprezentowali wszelkiego rodzaju wydania Sneakerboots, które przeznaczone są na jesień i zimę tego roku. Dlatego też, żeby przedstawić poszczególne modele jak najlepiej, do całości dorzucono lookbook w postaci zdjęć.

W akcji zobaczymy takie buty jak Nike Air Max 1, Air Max 90 oraz 95. Jak już wiadomo, każda para wyposażona jest w specjalne materiały, które mają za zadanie zapewnić maksymalny komfort stopie oraz ciepło, gdyż kicksy te mają być przede wszystkim eksploatowane na deszczową i mroźną pogodę.

nike-sneakerboot-fall-winter-moscow-event-1 nike-sneakerboot-fall-winter-moscow-event-2 nike-sneakerboot-fall-winter-moscow-event-3 nike-sneakerboot-fall-winter-moscow-event-4 nike-sneakerboot-fall-winter-moscow-event-5 nike-sneakerboot-fall-winter-moscow-event-6 nike-sneakerboot-fall-winter-moscow-event-8 nike-sneakerboot-fall-winter-moscow-event-9

Reklama
air jordan