Na przyszłoroczną wiosnę Nike Sportswear szykuje ciekawy zestaw, którego nazwano Reflective Safari Pack. Składają się na niego dwa modele butów, są to Nike Air Max 1 Ultra oraz Nike Huarache Utility.

Ten pierwszy model mamy wykonany z siateczki i Hyperfuse, czyli bezszwowe łączenia paneli, zabarwiono to przy użyciu koloru białego i zielonego, uzupełniono o żółty na wyściółce oraz czarny na pięcie, łyżwie oraz sznurówkach. Jednakże najbardziej rzuca się w oczy mudguard pokryty wzorem Safari, natomiast odchudzona i lżejsza podeszwa jest w bili dodatkowo nakropiona na czarno.

Drugi model ma niemalże identyczny układ blokowy kolorów, zdominowała go zieleń uzupełniona o białe elementy i kolor żółty na wyściółce. Do tego dochodzą czarne sznurówki oraz stabilizator pięty, nie brakuje rzecz jasna charakterystycznego wzoru Safari na mudguardzie. Tu też mamy podobne rozwiązanie na podeszwie jak w poprzednim modelu.

Konkretów codo premiery nie znamy, ale sklep sivasdescalzo dostanie je w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Nike Reflective Safari Pack (Wiosna 2016)-1 Nike Reflective Safari Pack (Wiosna 2016)-2 Nike Reflective Safari Pack (Wiosna 2016)-3

Reklama
air jordan