Nike stosunkowo niedawno wprowadziło na rynek swego rodzaju miks klasycznych biegówek z lat ’70, czyli Nike Cortez z obecnie jednymi z najpopularniejszych butów na rynku – Roshe One. Przed Wami damska wersja Roshe LD-1000 w wersji Print.

Projektanci ze stajni w Oregonu łączą nylonową cholewkę z elementami z zamszu na pięcie, okolicach dziurek na sznurówki i na nosku, wszystko to barwią na kolor ciemno niebieski. Do tego dochodzi zielona zapiętka oraz boczna łyżwa, jednakże charakteru butom dodaje wzór w kropki w tym samym kolorze, który znalazł się na bocznych panelach. Wszystko to spoczywa na białawej podeszwie.

Jeśli chodzi o dostępność to opisywane buty już teraz pojawiają się na sklepowych półkach z butami Nike Sportswear.

Nike Roshe LD-1000 WMNS Print
Deep Royal Blue / White – Safety Orange – Emeralnd Glow
810861-431
Wrzesień 2015

Nike Roshe LD-1000 WMNS Print-Deep Royal Blue-White-Safety Orange-Emerald Glow-1 Nike Roshe LD-1000 WMNS Print-Deep Royal Blue-White-Safety Orange-Emerald Glow-2 Nike Roshe LD-1000 WMNS Print-Deep Royal Blue-White-Safety Orange-Emerald Glow-3 Nike Roshe LD-1000 WMNS Print-Deep Royal Blue-White-Safety Orange-Emerald Glow-4 Nike Roshe LD-1000 WMNS Print-Deep Royal Blue-White-Safety Orange-Emerald Glow-5

Reklama
air jordan