Ekipa designerów Nike Sportswear ponownie nie daje spokoju modelowi Roshe One i serwuje nam jeszcze jedną modyfikację po chociażby Nike Roshe LD-1000. Dziś przed Wami hybryda powstała z wykorzystaniem elementów z butów Waffle Racer.

Mamy zatem nylonowe cholewki butów z elementami zamszu, które pojawiły się na piecie, koło oczek na sznurówki oraz przy toeboxie, tam też znalazło się miejsce na gumową obudowę podeszwy, która ma jeszcze dodatkowe wypustki. Oczywiście nie brakuje dużego Swoosha po boku i skórzanej zapiętki z brandingiem. Na pierwszy ogień polecą ogólnie cztery wersje kolorystyczne, z którymi możecie zapoznać się poniżej.

Konkretów co do premiery butów Nike Roshe Waffle Racer jeszcze nie znamy, ale powinny pojawić się na rynku w pierwszym półroczu przyszłego roku.

Nike Roshe Waffle Racer NM (Wiosna-Lato 2016) Ilustracje-1 Nike Roshe Waffle Racer NM (Wiosna-Lato 2016) Ilustracje-2 Nike Roshe Waffle Racer NM (Wiosna-Lato 2016) Ilustracje-3 Nike Roshe Waffle Racer NM (Wiosna-Lato 2016) Ilustracje-4

Reklama
air jordan