- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike SB Blazer Mid XT „Donny”

Nike SB Blazer Mid XT „Donny”

Ostatnimi czasy rzadziej zaglądaliśmy do ekipy Nike SB, ale takiego wydania przegapić nie mogliśmy. Oto najnowsza wersja butów Nike SB Blazer Mid zatytułowana Donny. Projekt ten jest efektem inspiracji stylem jazdy Donovona Piscopo, zawodowca z ich skateboardowego zespołu.

Model to absolutny klasyk do kosza sprzed kilkudziesięciu lat, który lata świetności przezywał również w obecnych czasach. Odbyło się to za sprawą skaterów, którzy chętnie skorzystali z dziedzictwa marki. Najnowsze wydanie, które widzicie poniżej to wersja unowocześniona. Piękna i dobrej jakości skóra została zabarwiona na czarno. Duży Swoosh został zastąpiony perforacją w kształcie łyżwy. Natomiast na toeboxie dołożono dodatkowo warstwę ochronnej gumy w kontrastowej bieli. Ten ostatni kolor został wykorzystany również na podeszwie. To jednak nie koniec, bo kropką nad i jest kolor pomarańczowy na wyściółce i napisie na tyle buta.

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Widoczne tu buty Nike SB Blazer Mid XT będą dostępne pod tym linkiem już od 4 maja.

Nike SB Blazer Mid XT Donny-1 Nike SB Blazer Mid XT Donny-2 Nike SB Blazer Mid XT Donny-3 Nike SB Blazer Mid XT Donny-4 Nike SB Blazer Mid XT Donny-5 Nike SB Blazer Mid XT Donny-6 Nike SB Blazer Mid XT Donny-7 Nike SB Blazer Mid XT Donny-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: