Nie da się ukryć, że buty Stefan Janoski stworzone przez markę Nike SB to był strzał w dziesiątkę i na stałe zapisał się w historii amerykańskiej marki. Przez ostatnie lata widzieliśmy już kilka modyfikacji, ulepszeń i zmian, ale wszystkie bazowały na tym samym modelu wyjściowym.

Tym razem designerzy idą w ciut inne rozwiązanie i przedstawiają całkiem nowy model, którego ochrzczono jako Clutch. Na pierwszy rzut oka nie różnią się od pierwowzoru, ale po pierwsze mają odchudzoną płócienną cholewkę, i ciut inny boczny panel z mniejszym Swooshem. Natomiast podeszwa i przód buta zdają się być identyczne. Na pierwszy ogień mamy dla Was dwa warianty kolorystyczne: Black oraz Dark Grey. Jeden i drugi stoi na brązowej podeszwie.

Najważniejsza jest tu jednak cena, która sięga zaledwie $65 USD.

NIKE SB CLUTCH-BLACK AND DARK GREY-1 NIKE SB CLUTCH-BLACK AND DARK GREY-2 NIKE SB CLUTCH-BLACK AND DARK GREY-3 NIKE SB CLUTCH-BLACK AND DARK GREY-4 NIKE SB CLUTCH-BLACK AND DARK GREY-5 NIKE SB CLUTCH-BLACK AND DARK GREY-6 NIKE SB CLUTCH-BLACK AND DARK GREY-7 NIKE SB CLUTCH-BLACK AND DARK GREY-8 NIKE SB CLUTCH-BLACK AND DARK GREY-9 NIKE SB CLUTCH-BLACK AND DARK GREY-10 NIKE SB CLUTCH-BLACK AND DARK GREY-11 NIKE SB CLUTCH-BLACK AND DARK GREY-12

Reklama
air jordan