- Reklama -NIkeNIke

Projekt Nike SB Dunk High „Phillies Blunt” czerpie inspiracje z cygar

Od pierwszych przecieków i prezentacji dokładnych zdjęć minęło zaledwie kilka tygodni, a już możemy Wam oficjalnie zaprezentować nadchodzącą specjalną wersję butów Nike SB Dunk High, którą zatytułowano „Phillies Blunt”.

Phillies to marka amerykańskich cygar, pierwotnie produkowanych w Filadelfii w Pensylwanii, od której marka bierze swoją nazwę. Są one na ogół używane przez palaczy marihuany w Stanach Zjednoczonych do skręcania bluntów.

Nike SB Dunk High Phillies Blunt 3PHILLIES BLUNTS - 5X10 PACKS - NATURAL FLAVOR - HBI Canada

Nie jest żadną nowością fakt, że designerzy Nike SB czerpią inspiracje z kultury skupionej wokół marihuany, wystarczy zobaczyć część projektów z naszej listy 20 sneakersów inspirowanych marihuaną i świętem 4/20.

Nowy projekt zgodnie z nazwą sięga do kultowych już cygar, więc cholewkę wykonano z wysokiej klasy białawej skóry na kołnierzu, toeboxie i w bocznych sektorach, a także jaśniutkiego zamszu przy wiązaniu, na tyle oraz na przodzie cholewki. Bordowo złote logo zostało przeniesione kolorystycznie na boczny Swoosh, gdzie skórzana łyżwa jest w kolorze bordowym, natomiast obwolutę zabarwiono na złoto. Z kolei kolor cygara wykorzystano przy barwieniu wyściółki. Wszystko to postawiono na biało bordowej podeszwie z niebieskim przeszyciem.

Szczegóły premier butów w polskich sklepach miniramp i SH Store owiane są jeszcze tajemnicą, ale trzymamy rękę na pulsie i jak się czegoś dowiemy to od razu damy Wam znać. Pierwsze plotki mówią o czerwcu bieżącego roku, więc już za chwilę.

Nike SB Dunk High „Phillies Blunt”
Sail / Wheat – Sail – Team Crimson
CV9499-100
Czerwiec 2020

Nike SB Dunk High Phillies Blunt CV9499-100 1 Nike SB Dunk High Phillies Blunt CV9499-100 2 Nike SB Dunk High Phillies Blunt CV9499-100 3 Nike SB Dunk High Phillies Blunt CV9499-100 4 Nike SB Dunk High Phillies Blunt CV9499-100 5 Nike SB Dunk High Phillies Blunt CV9499-100 6 Nike SB Dunk High Phillies Blunt CV9499-100 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: