- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike SB Dunk Low – Medium Grey/Anthracite-University Red (Lato 2013)

Nike SB Dunk Low – Medium Grey/Anthracite-University Red (Lato 2013)

Już pod koniec września ubiegłego roku wspominaliśmy o tym wydaniu Nike SB Dunk Low. Jednak dzisiaj dokładamy do tego kilka nowych zdjęć oraz dokładną datę premiery.

Natomiast, jeśli chodzi o wygląd tych butów to tym razem firma Nike postawiła na kolorystykę o nazwie Medium Grey/Anthracite-University Red i jak sam tytuł wskazuje, będziemy mieli tutaj do czynienia głównie z trzema kolorami. Przede wszystkim dominuje tutaj odcień szarości, który bardzo dobrze współgra z czernią. Całość uzupełniają niewielkie czerwone elementy w postaci swoosha.

Warto również dodać, że cholewka zrobiona została z zamszu i płótna, a buty te dostaniecie  w wybranych sklepach Nike na całym świecie, a także w sklepach, które w swoim asortymencie posiadają produkty tej marki – możecie sprawdzić m.in. internetowy Premier. Cena waha się w granicy 85 dolarów.

Nike SB Dunk Low
Medium Grey/Anthracite-University Red
304292-064

nike-sb-dunk-low-medium-grey-anthracite-university-red-2 nike-sb-dunk-low-medium-grey-anthracite-university-red-3 nike-sb-dunk-low-medium-grey-anthracite-university-red-4 nike-sb-dunk-low-medium-grey-anthracite-university-red-5nike-sb-dunk-low-medium-grey-anthracite-university-red-6 nike-sb-dunk-low-medium-grey-anthracite-university-red-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: