- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersZobacz oficjalne zdjęcia Nike SB Dunk Low „Safari”

Zobacz oficjalne zdjęcia Nike SB Dunk Low „Safari”

Po wielu zajawkach, zapowiedziach i przeciekach, wreszcie mamy możliwość zapoznać Was z oficjalnymi zdjęciami butów Nike SB Dunk Low w wersji „Safari”. Poniżej poznacie również szczegóły ich premiery.

Motywem przewodnim czy też główną inspiracją designerów z Oregonu było specjalne wydanie butów atmos x Nike Air Max 1 „Safari” z 2003 roku. Nowy twór będzie bazował na brązowych panelach, zamszowym na boku i płóciennym na toeboxie, a także na elementach z szaro czarnym wzorem Safari. Egzotyczne rozwiązanie zostało wykorzystane na pięcie, przy wiązaniu oraz wokół toeboxa.

Swoją rolę odgrywają również detale i akcenty. Warto wspomnieć o dwóch kolorach Swoosha, pomarańczowym od zewnątrz i zielonym od wewnątrz cholewki, a także o zielonym brandingu na brązowej zapiętce i czarnej mini łyżwie na boku. Zielono pomarańczowa metka i czarny język z wiązaniem domykają cały projekt, a całość spoczywa na białawej podeszwie z jasnobrązowym spodzie.

Premiera ustawiona jest na 14 marca bieżącego roku. Powinny pojawić się w polskich sklepach miniramp i SH Store. Nie wiadomo czy pojawią się w oficjalny sklepie Nike, ale skoro są oficjalne zdjęcia to wielce możliwe.

Nike SB Dunk Low „Safari”
Neutral Grey / Kumquat – Desert Ochre
CD2563-002
14 Marzec 2020
$100

 

Nike SB Dunk Low Safari CD2563-002 1 Nike SB Dunk Low Safari CD2563-002 2 Nike SB Dunk Low Safari CD2563-002 3 Nike SB Dunk Low Safari CD2563-002 4 Nike SB Dunk Low Safari CD2563-002 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: