W dobie biegówek warto na chwilę odłożyć buty z serii Air Max, Roshe One czy ZX Flux i sprawdzić świeży wariant kolorystyczny klasycznego już modelu Nike SB Dunk w wydaniu Low. Poniższe zestawienie barw otrzymało następujące oznaczenie: Tokyo.

Jednak tak naprawdę w akcji zobaczymy tylko jeden kolor i jest nim biel. Pokrywa całą powierzchnię poniższych butów, zaczynając od bocznych elementów, swoosha a kończąc na sznurówkach, podeszwie czy okolicy języka. Na tym tle wyróżnia się jedynie fajny, gumowy spód podeszwy.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność poniższej wersji to powoli możecie rozglądać się w wybranych sklepach na świecie, które oczywiście w swoim asortymencie posiadają produkty Nike.

Nike SB Dunk Low „Tokyo”
White/White-Medium Gum Brown
304292 110
Czerwiec 2015

tokyo-nike-sb-dunk-low-white-medium-gum-brown tokyo-nike-sb-dunk-low-white-medium-gum-brown-1 tokyo-nike-sb-dunk-low-white-medium-gum-brown-2 tokyo-nike-sb-dunk-low-white-medium-gum-brown-3 tokyo-nike-sb-dunk-low-white-medium-gum-brown-4 tokyo-nike-sb-dunk-low-white-medium-gum-brown-5 tokyo-nike-sb-dunk-low-white-medium-gum-brown-6

Reklama
air jordan