- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersNowe Nike SB Dunk Low to odwołanie do kultowego wydania „Papa Bear”

Nowe Nike SB Dunk Low to odwołanie do kultowego wydania „Papa Bear”

Projektanci Nike SB chyba byli na wycieczce krajoznawczej w swoim archiwum, ponieważ ich najnowszy projekt butów Dunk Low nawiązuje do kultowego wydania „Papa Bear” z trójskładowego zestawu „Three Bears Pack” z połowy lat ’00.

Oczywiście nowe wydanie różni się kilkoma znaczącymi aspektami. Po pierwsze buty tym razem bazują na niskiej sylwetce, a nie na cholewce High. A dwa, że włochate panele zastąpiono zamszem i skórą. Trzecia zmiana to odwrotność rozmieszczenia kolorów.

nike sb dunk high papa bear

Bazowym kolorem jest granat. Widzimy go na kołnierz, języku, jak również bocznych panelach oraz perforowanej części toeboxu. Nakładki z zamszu zabarwiono na kolor miodowy. Mamy na myśli obudowę toeboxu, okolice wiązania oraz tył cholewki wraz z zapieka. Projekt przełamuje czerwień na sznurówkach i bocznym Swooshu. Wszystko to będzie postawione na biało granatowej podeszwie.

Konkretów co do ich premiery jeszcze nie znamy, ale powinny pojawić się w ciągu najbliższych tygodni. Trzymamy kciuki, aby pojawiły się w internetowym sklepie Nike SB.

Nike SB Dunk Low
Wheat / Light Fusion Red – Dark Purple
BQ6817-700
Lato 2021

Nike SB Dunk Low Wheat Light Fusion Red Dark Purple BQ6817-700 1 Nike SB Dunk Low Wheat Light Fusion Red Dark Purple BQ6817-700 2 Nike SB Dunk Low Wheat Light Fusion Red Dark Purple BQ6817-700 3 Nike SB Dunk Low Wheat Light Fusion Red Dark Purple BQ6817-700 4 Nike SB Dunk Low Wheat Light Fusion Red Dark Purple BQ6817-700 5 Nike SB Dunk Low Wheat Light Fusion Red Dark Purple BQ6817-700 6

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: