- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike SB Dunk Low x SPoT - Black/Metallic Platinum-Cannon

Nike SB Dunk Low x SPoT – Black/Metallic Platinum-Cannon

Amerykańska firma Nike i jej linia SB w bardzo fajny sposób uczciła 20-lecie istnienia SPoT, czyli znanego w świecie skaterów Skatepark of Tampa, położonego na Florydzie. Mianowicie chodzi o specjalne wydanie modelu Nike SB Dunk Low, który nosi dość długą nazwę Black/Metallic Platinum-Cannon.

Jak sam tytuł wskazuje, większa część powierzchni pokryta jest czernią. Do tego dochodzą niewielkie, miętowe elementy w postaci wnętrza tych butów oraz obramowania wokół swoosha, który jest biały. Jednak w oczy rzuca się przede wszystkim ciekawy wzór, nawiązujący do małych ludzików.

Natomiast, jeśli chodzi o datę premiery, to miała ona swoje miejsce już w połowie marca, ale wówczas dystrybucja nie była zbyt duża. Natomiast dzisiaj można powiedzieć, że sneakersy te pojawiły się w pozostałych sklepach jak np. MIA – jednak w grę wchodzi tylko fizyczne odwiedzenie tego miejsca, bowiem opcja „online” nie jest dostępna. Mimo wszystko kilka par pojawiło się już na ebayukliknij tutaj.

Nike SB Dunk Low
Black/Metallic Platinum-Cannon
573901-002
Marzec 2013

nike-sb-dunk-low-spot_04 nike-sb-dunk-low-spot_07 Nike-SB-SPoT-Dunk-Low-Pro-Premium-8632 Nike-SB-SPoT-Dunk-Low-Pro-Premium-8633Nike-SB-SPoT-Dunk-Low-Pro-Premium-8635 Nike-SB-SPoT-Dunk-Low-Pro-Premium-8636 Nike-SB-SPoT-Dunk-Low-Pro-Premium-8637

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: