Musieliście czekać prawie miesiąc, ale już mamy dla Was pełne zdjęcia wydania Flamingo, które dotyczy jednego z flagowych modeli z linii SB. Mowa oczywiście o Nike SB Janoski Low. Sprawdzając poniższe fotografie, trzeba przyznać, że projektanci tego amerykańskiego brandu naprawdę się przyłożyli, bowiem każdy element jest tutaj wykonany na 100 procent.

Kolorystyka to jaśniutki beż, umieszczony na cholewce, który świetnie łączy się z turkusową wyściółką oraz językiem. Do tego dochodzi biała podeszwa a największą petardą są tutaj wkładki, na których widzimy grafiki flamingów w różowym kolorze na tle turkusowego błękitnego nieba.

Jest moc, dlatego jeśli chcecie być w posiadaniu tych butów to koniecznie odwiedźcie polski World Box lub brytyjski sklep Flatspot i ogarnijcie dla siebie parę!

PS kicksy te dorobiły się, także promocyjnego filmiku. Wszystko sprawdźcie poniżej

Nike SB Janoski Low
Flamingo
Sierpień 2015

nike-sb-stefan-janoski-elite-shoes-flamingo-white-white-black-hyper-jade-1 nike-sb-stefan-janoski-elite-shoes-flamingo-white-white-black-hyper-jade-3 nike-sb-stefan-janoski-elite-shoes-flamingo-white-white-black-hyper-jade-4 nike-sb-stefan-janoski-elite-shoes-flamingo-white-white-black-hyper-jade-5 nike-sb-stefan-janoski-elite-shoes-flamingo-white-white-black-hyper-jade-6 nike-sb-stefan-janoski-elite-shoes-flamingo-white-white-black-hyper-jade-8 nike-sb-stefan-janoski-elite-shoes-flamingo-white-white-black-hyper-jade-10

Reklama
air jordan