Do sezonu świątecznego pozostało jeszcze trochę czasu, ale marki takie jak Nike SB już powoli szykują swój arsenał nowości. Na końcówkę roku przygotowali kolekcję Camo (choć nie wiemy co to ma wspólnego ze świątecznym klimatem), na którą składają się różne warianty ich flagowego modelu – Stefan Janoski.

Główną rolę w tym zestawie gra model Janoski Low, to na nim znalazły się dwa rodzaje kamuflażu, każdy z nich w dwóch wersjach kolorystycznych. Mamy zatem wydanie klasyczne w zieleni i brązie oraz opcję w szarościach, to dodatkowo uzupełniono o wzór w krzyżyki. Drugi wariant to ponownie zielono brązowy kamuflaż oraz wersja w odcieniach czerwieni, oba warianty pokryto geometrycznym wzorem. Na koniec dochodzą jeszcze buty Janoski Max z zielonym zamszem na przedzie i pięcie oraz wzorem Camo na bocznych panelach. Przełamano to bielą na Swooshu oraz na podeszwie.

Konkretów co do premiery jeszcze nie znamy, śledźcie nas uważnie, bi będziemy jeszcze o nich pisać.

Nike SB Stefan Janoski-kolekcja Camo (Zima 2015)-1 Nike SB Stefan Janoski-kolekcja Camo (Zima 2015)-2 Nike SB Stefan Janoski-kolekcja Camo (Zima 2015)-3 Nike SB Stefan Janoski-kolekcja Camo (Zima 2015)-4 Nike SB Stefan Janoski-kolekcja Camo (Zima 2015)-5

 

Reklama
air jordan