- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike SB Stefan Janoski Low – Anthracite / Black – Uni Red

Nike SB Stefan Janoski Low – Anthracite / Black – Uni Red

Amerykańska firma Nike rozkręca się na dobre, bowiem w sieci pojawił się kolejny wariant dobrze nam znanego modelu SB Stefan Janoski Low. Tym razem postawiono na dość prostą kolorystykę, którą oznaczono w następujący sposób – Anthracite/Black-Uni Red. Co ciekawe, wspominaliśmy już o tym wydaniu w połowie kwietnia tego roku, w newsie zatytułowanym Nike SB Stefan Janoski Low (Grudzień 2013) – Zajawka.

Wracając do tego tematu, to warto dodać, że w zasadzie nie ma tutaj dominującego koloru. W oczy rzuca się odcień szarości i czerni, a do tego dochodzi jeszcze czerwony akcent w postaci swoosha. Całość uzupełnia biała podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to tutaj mamy dobrą informację – buty te ogarniecie w polskim sklepie Street Hype.

pol_pm_Buty-NIKE-SB-Zoom-Stefan-Janoski-Anthracite-University-Red-Black-2837_4 pol_pm_Buty-NIKE-SB-Zoom-Stefan-Janoski-Anthracite-University-Red-Black-2837_5 pol_pm_Buty-NIKE-SB-Zoom-Stefan-Janoski-Anthracite-University-Red-Black-2837_6 pol_pm_Buty-NIKE-SB-Zoom-Stefan-Janoski-Anthracite-University-Red-Black-2837_7 pol_pm_Buty-NIKE-SB-Zoom-Stefan-Janoski-Anthracite-University-Red-Black-2837_8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: