- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike SB Stefan Janoski Low – Anthracite / Black – University Gold

Nike SB Stefan Janoski Low – Anthracite / Black – University Gold

W ciągu niecałych dwóch dni mogliśmy zobaczyć sporo wydań modelu Nike SB Stefan Janoski Low. Jak się okazuje na tym nie koniec zabawy, bowiem w sieci pojawiły się właśnie zdjęcia przedstawiające kolejny wariant tych butów. Warto dodać, że pisaliśmy o nim już na początku stycznia tego roku: Nike SB Stefan Janoski Low – Perforated (2013), ale wówczas była to tylko zajawka i nie dysponowaliśmy zbyt dużą ilością zdjęć.

Co do wyglądu, to tym razem do czynienia będziemy mieli z ciemnymi barwami – kolorystyka nosi następującą nazwę Anthracite/Black-University Gold i jak można się zorientować, w tym zestawieniu zdecydowanie dominuje czerń. Do tego dochodzą niewielkie złote napisy umieszczone na języku oraz biała podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to kicksy te dostaniecie m.in. w brytyjskim sklepie Flatspot, ale nie możemy zapominać o rodzimym podwórku – mianowicie sprawdźcie polski Street Hype, gdyż pojawiło się tam sporo nowości.

nike-sb-stefan-janoski-anthracite-black-university-gold_2_1024x1024 nike-sb-stefan-janoski-anthracite-black-university-gold_3_1024x1024 nike-sb-stefan-janoski-anthracite-black-university-gold_4_1024x1024 nike-sb-stefan-janoski-anthracite-black-university-gold_5_1024x1024 nike-sb-stefan-janoski-anthracite-black-university-gold_1024x1024

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: