Projektanci Nike w elegancki sposób cisną temat związany ze świeżymi kolorystykami modelu SB Stefan Janoski. Dzisiaj przed nami specjalny City Pack, w którym znajdziemy m.in. kolorystykę oznaczoną jako Amsterdam.

W tym przypadku w dużej mierze mamy do czynienia z zamszową cholewką, którą zabarwiono na beż. Jest to barwa zdecydowanie dominująca a przy okazji świetnie łączy się z czarnym swooshem. Do tego dochodzi zielone logo, umieszczone na językach oraz niebieskie wnętrze. Stawkę uzupełnia biała wulkanizowana podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych butów to już spokojnie możecie ich poszukać w wybranych sklepach na świecie. Załączone fotografie pochodzą z niemieckiego Blowoutshop.

Nike SB Stefan Janoski Low QS
„City” Pack – Amsterdam
Maj 2016

52580_1 k-20162504_BlowSneakers_TorzWQ9A1050 k-Nike-SB-Stefan-Janoski-QS-City-Pack-Amsterdam-2 k-Nike-SB-Stefan-Janoski-QS-City-Pack-Amsterdam-d1 k-Nike-SB-Stefan-Janoski-QS-City-Pack-Amsterdam-d2 k-Nike-SB-Stefan-Janoski-QS-City-Pack-Amsterdam-d3 k-Nike-SB-Stefan-Janoski-QS-City-Pack-Amsterdam-d4 k-Nike-SB-Stefan-Janoski-QS-City-Pack-Amsterdam-d5 k-Nike-SB-Stefan-Janoski-QS-City-Pack-Amsterdam-d6

Reklama
air jordan