Nike SB oprócz nowości/eksperymentu (niepotrzebne skreślić) w postaci Nike SB Janoski Max wprowadza także delikatne ulepszenia do standardowej i klasycznej już wersji Janoskich. But ma oznaczenie PR SE (Premium Special Edition?) i już wyjaśniam o co chodzi.
But sam w sobie zbytnio się nie różni od pierwszych wydań. Mamy zatem zamszową cholewkę, w tym przypadku w specyficznym odcieniu koloru niebieskiego, ciemniejszą piętę i miętowy Swoosh. Całość stoi na białej podeszwie. Zatem czym się różnią? Zobaczcie na język, na którym mamy wcale niemałe wcięcie (nie wiem do czego) oraz na toebox, który został pokryty cieniutką warstwą gumy (?) która ma chronić but podczas Olie i ogólnie jazdy na desce.
Widoczne tu Nike SB Janoski pojawiły się za oceanem w sklepie MIA, wiec to tylko kwestia kilku dni aż pojawią się w Polsce.
Nike SB Stefan Janoski Low PR SE
Night Factor / Crystal Mint – Night Shade
631298-334
Styczeń 2014