- Reklama -NikeNike

Nike SB Stefan Janoski Low – Urban Orange / Medium Olive – Black

Ledwo mogliście nacieszyć się świeżym wariantem modelu Nike SB Stefan Janoski w wersji Low, który pojawił się rano na naszej stronie, a już mamy okazję sprawdzić kolejną wersję kolorystyczną tych butów.

Tym razem postawiono na zdecydowanie żywsze barwy, bowiem kolorystyka nosi nazwę Urban Orange/Medium Olive-Black. Dlatego, jeśli chodzi o wygląd to zdecydowanie dominuje tutaj odcień pomarańczu, który świetnie współgra z niewielkimi oliwkowymi elementami jak np. swoosh i wnętrze tych butów. Całość uzupełnia biała podeszwa.

Natomiast, co do dostępności to już teraz możecie poszukać tej wersji w wybranych sklepach na całym świecie, które w swoim asortymencie mają produkty Nike z linii SB. Sprawdźcie m.in. brytyjski Flatspot.

nike-sb-stefan-janoski-urban-orange-medium-olive-black_2_1024x1024 nike-sb-stefan-janoski-urban-orange-medium-olive-black_3_1024x1024 nike-sb-stefan-janoski-urban-orange-medium-olive-black_4_1024x1024 nike-sb-stefan-janoski-urban-orange-medium-olive-black_5_1024x1024 nike-sb-stefan-janoski-urban-orange-medium-olive-black_1024x1024

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: