- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike SB x Air Jordan 1 Low “Desert Ore”

Nike SB x Air Jordan 1 Low “Desert Ore”

Po wielu zapowiedziach, zajawkach i ujawnionych zdjęciach, w końcu mamy przyjemność zapoznać Was z najnowszym projektem Nike SB x Air Jordan 1 Low w kolorystyce „Desert Ore” poprzez oficjalne fotografie dołączone poniżej.

Ogólny zamysł zaczerpnięto z Air Jordan 1 „Lance Mountain” sprzed kilku lat, który polegał na tym, że warstwa wierzchnia cholewki podczas użytkowania butów będzie powoli odsłaniała drugą warstwę cholewki w innym kolorze.

W tym przypadku cholewki wykonano z płótna w kolorze beżowym, które pokrywa całego buta. Jednakże będzie się ono zdzierało i odsłoni ono całkiem nowe oblicze cholewki. Lewy but z pary na biało granatowej podeszwie i z czarną wyściółką będzie skrywał czarną cholewkę z granatową piętą, bocznym Swooshem i górą toeboxa. Z kolei prawy but stojący na biało błękitnej podeszwie i z błękitną wyściółką ukaże się w białej cholewce z błękitnym Swooshem, piętą i obudową toeboxa.

Całość projektu zostanie dopieszczona trzema kompletami sznurówek: białymi, czarnymi i błękitnymi, a także specjalnie przygotowanymi wkładkami.

Ogólnie sam zamysł daje nam sporo możliwości i pełnej dowolności przy zdzieraniu warstw wierzchnich przez co każda para będzie miała swój własny charakter i wyjątkowość.

Premiera bohatera tego wpisu ustawiona jest na 6 grudnia bieżącego roku. W Polsce najprawdopodobniej pojawią się w sklepach SH Store z Warszawy i miniramp z Poznania.

Nike SB x Air Jordan 1 Low
Desert Ore / Royal Blue – Dark Powder Blue
CJ7891-200
6 Grudzień 2019
$120

Nike SB x Air Jordan 1 Low Desert Ore CJ7891-200 1 Nike SB x Air Jordan 1 Low Desert Ore CJ7891-200 2 Nike SB x Air Jordan 1 Low Desert Ore CJ7891-200 3 Nike SB x Air Jordan 1 Low Desert Ore CJ7891-200 4 Nike SB x Air Jordan 1 Low Desert Ore CJ7891-200 5 Nike SB x Air Jordan 1 Low Desert Ore CJ7891-200 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: