W ciągu ostatnich lat widzieliśmy już kilka mniej lub bardziej udanych fuzji i hybryd powstałych na bazie jednego z najbardziej popularnych modeli ze stajni Nike Sportswear, czyli butów Roshe One.

Okazuje się, że to jeszcze nie koniec nowości, designerzy z Oregonu ponownie wybrali się do swojego magazynu oraz archiwum i wyciągnęli z niego biegówki z 1979 roku – Nike Daybreak. Osiedli na stołem i puścili wodze fantazji, efekty ich prac możecie podziwiać poniżej – podeszwa z czasów obecnych, a cholewka zaczerpnięta z końcówki lat ’70.

Na pierwszy ogień idzie wersja Tuscan Rust z cholewką w kolorze czerwonym z czarnym kontrastowym Swooshem oraz zapiętką dopełnioną białawymi sznurówkami i językiem. Wszystko to spoczywa na pożółkłej podeszwie. Nie jest to od taka tam wersja tylko oryginalna kolorystyka sprzed kilkudziesięciu lat. Dodatkowo na wkładce mamy stary logotyp Blue Ribbon Sports (stara nazwa Nike) oraz stary logotyp na języku.

Widoczne tu Nike Roshe Daybreak już niedługo powinny pojawić się w sprzedaży u najlepszych dealerów marki Nike.

Nike Sportswear przedstawia Roshe Daybreak-1 Nike Sportswear przedstawia Roshe Daybreak-2 Nike Sportswear przedstawia Roshe Daybreak-3 Nike Sportswear przedstawia Roshe Daybreak-4 Nike Sportswear przedstawia Roshe Daybreak-5

Reklama
air jordan