- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylSneakersNike WMNS Air Max 90 – Sport Turquoise – Sail – Black...

Nike WMNS Air Max 90 – Sport Turquoise – Sail – Black (Kwiecień 2013)

Przed Wami kolejna odsłona kultowego już modelu Nike Air Max 90. Warto dodać, że w tym przypadku jest on przeznaczony wyłącznie dla płci pięknej. Natomiast, jeśli chodzi o kolorystykę to nosi ona nazwę Sport Turquoise/Sail-Black i jak można się zorientować, będziemy mieli tutaj do czynienia głównie z trzema kolorami: dominującym odcieniem błękitu, który dobrze współgra z bielą oraz niewielkimi, czarnymi elementami w postaci np. swoosha i sznurówek.

Jednak to co najbardziej rzuca się w oczy to brak siateczki – zamiast niej pojawiają się nakrapiane panele. Takie podejście zastosowano już w wydaniu Air Max 90 Speckled Greypisaliśmy o nim pod koniec stycznia.

Co do dostępności tych kicksów to dostaniecie je w wybranych sklepach na całym świecie. Sprawdźcie m.in. internetowy Concepts. Cena waha się w granicy 110 dolarów.

nike-wmns-air-max-90-sport-turquoise-sail-black nike-wmns-air-max-90-sport-turquoise-sail-black-fiberglass-1-570x570 nike-wmns-air-max-90-sport-turquoise-sail-black-fiberglass-2-570x570 nike-wmns-air-max-90-sport-turquoise-sail-black-fiberglass-3-570x570

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: