- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike wydaje dwie kolejne ekskluzywne wersje Shibuya w modelu Air Force 1...

Nike wydaje dwie kolejne ekskluzywne wersje Shibuya w modelu Air Force 1 Low

Kilka dni temu pokazaliśmy Wam halloweenową wersję butów Air Force 1 Low, która była poświęcona jednej z najbardziej rozpoznawalnych dzielnic Tokio. Okazuje się, że Shibuya, bo o niej tu mowa, będzie miała kolejne specjalne wydania!

Tym razem designerzy zasiadający w biurach w Beaverton w Oregonie inspirowali się rozbudowaną siecią komunikacji miejskiej. Bazą w tym projekcie były cholewki wykonane ze skóry zabarwionej na kolor biały oraz na kolor czarny, które ozdobiono kolorowymi akcentami i detalami nawiązującymi do linii metra i kolei z Tokio. Wariant w czerni spoczywa na białej podeszwie z brązowym gumowym spodem, natomiast zapiętkę mamy w czerwieni, a Swoosh zabarwiono na fioletowo. Przechodząc do wersji białej widzimy biało turkusowe podeszwę i cholewkę ozdobioną zielonym Swooshem, brązową zapiętką oraz czerwoną wyściółką. Wisienką na torcie zdaje się być panorama wieżowców i napis SBY odnoszący się do wspomnianej wyżej dzielnicy.

Niestety, ale nie mamy dla Was dobrych wieści, ponieważ opisywane tu buty Nike Air Force 1 Low „Shibuya” pojawią się jedynie na rynku japońskim już 2 listopada. Zatem pozostaje liczyć na to, że ktoś wystawi je na sprzedaż na StockX.

Nike Air Force 1 Low SBY Shibuya 1 Nike Air Force 1 Low SBY Shibuya 2 Nike Air Force 1 Low SBY Shibuya 3 Nike Air Force 1 Low SBY Shibuya 4 Nike Air Force 1 Low SBY Shibuya 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: