- Reklama -NIkeNIke

Nike wypuści specjalny zestaw GORE-TEX z butami Air Force 1 Low

Jeśli chodzi o sezon jesienny czy zimowy to jednym z ulubionych rozwiązań, które chętnie widzimy w naszej odzieży jest GORE-TEX. Wspominamy o nim, ponieważ zespół projektantów z obozu Nike przygotował specjalny zestaw butów Air Force 1 Low korzystający właśnie z tego materiału.

Dla przypomnienia – produkty GORE-TEX to wiodące rozwiązania tekstylne dla długotrwałej i komfortowej ochrony przed warunkami atmosferycznymi – zapewniające oddychalność, wiatro- i wododporność. Membrana jest nieprzepuszczalna, dając całkowitą ochronę przed deszczem i śniegiem, jednocześnie pozwala na odprowadzanie wilgoci od ciała.

Ekipa spod znaku Swoosha przygotowała dla nas buty wykonane z połączenia skóry i siatki oczywiście ze wspomnianą wyżej ochroną. Projektanci postawili na jednokolorowe proste rozwiązanie i nastepujące barwy: jaskrawa żółć, biel, a także beż i czerwień, które czasami przełamano kontrastowymi akcentami. Na bokach cholewki w okolicach pięty widzimy ogromny napis GORE-TEX, który wieńczy całe to przedsięwzięcie.

Widocznych tu butów Nike Air Force 1 Low GORE-TEX możesz się spodziewać w sklepie pod tym linkiem w ciągu najbliższych tygodni.

Nike Air Force 1 Low GORE-TEX 1 Nike Air Force 1 Low GORE-TEX 2 Nike Air Force 1 Low GORE-TEX 3 Nike Air Force 1 Low GORE-TEX 4

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: