- Reklama -NIkeNIke

Oto całkiem nowy model Nike Zoom Double Stacked, który nadchodzi w wersji „Volt”

Zazwyczaj jeśli chodzi o eksperymentalne sylwetki to Nike pozostawia to ekip designerskim ISPA oraz N.354, ale tym razem widoczny tu całkiem nowy model Nike Zoom Double Stacked wychodzi spod rąk ich normalnego zespołu projektantów. Przed Wami pierwsza kolorystyka w tej sylwetce, czyli wariant „Volt”.

Głównym celem tego projektu wydaje się być wysokiej klasy amortyzacja i wygoda, a systemem który potrafi to dostarczyć jest chociażby Nike Zoom. A co gdyby podwoić taką poduszkę i dołożyć do tego piankową wkładkę? Otrzymujemy komfort na niewiarygodnym poziomie! Ten projekt aż krzyczy o wygodzie, no bo jak inaczej nazwać fakt, że podwójne poduszki Zoom znajdujące się pod pięta zostały niemalże całkowicie odsłonięte? Mało? Pod śródstopiem znajdziemy kolejny system.

A co do designu cholewki to tu również jest inaczej niż zazwyczaj. Niby mamy lekką i przewiewną siateczkę, ale umiejscowienie i kształt (jeśli można to tak nazwać) Swoosha to kolejna nowość i przełomowe rozwiazanie. Projektanci umieszczają jedynie górny zarys łyżwy, i to nie tradycyjnie na boku cholewki, a górze toeboxa i w okolicach małego palca u stopy. Ba! Nawet mały Swoosh na boku pięty ma zarysowaną górną część łyżwy. Do tego dochodzi asymetryczny początek wiązania, dwie szerokie pętelki pomagające w zakładaniu buta oraz skórzana konstrukcja wokół pięty, a wszystko to zostało zabarwione na krzykliwy neonowo zielony kolor.

Niestety, takie uzbrojenie nie będzie należało do tanich, na rynku amerykańskim buty zostały wycenione na $230 USD, czyli zapewne w Europie będzie to ta sama kwota, ale w Euro. Data premiery została ustawiona na 2 lipca bieżącego roku, więc sprawdzajcie wtedy dział nowości w internetowym sklepie Nike.

Nike Zoom Double Stacked
Barely Volt
CI0804-700
2 Lipiec 2020
$230 USD

Nike Zoom Double Stacked Barely Volt CI0804-700 1 Nike Zoom Double Stacked Barely Volt CI0804-700 2 Nike Zoom Double Stacked Barely Volt CI0804-700 3 Nike Zoom Double Stacked Barely Volt CI0804-700 4 Nike Zoom Double Stacked Barely Volt CI0804-700 5 Nike Zoom Double Stacked Barely Volt CI0804-700 6 Nike Zoom Double Stacked Barely Volt CI0804-700 7 Nike Zoom Double Stacked Barely Volt CI0804-700 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: