- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersNike Zoom Fly + Vaporfly 4% dostają cholewki z przędzy Flyknit

Nike Zoom Fly + Vaporfly 4% dostają cholewki z przędzy Flyknit

Projektanci Nike nie byliby sobą, gdyby nie starali się ciągle unowocześniać swoich i tak już doskonałych projektów. Po ogromnym sukcesie modeli Nike Zoom Fly oraz Zoom VaporFly 4% teraz oba modele zostają zmodyfikowane i dostają nowe cholewki.

Zoom Fly stojące na podeszwie z pianki React dostają nową cholewkę z przędzy Flyknit. To jednak nie koniec nowości, ponieważ podeszwa została doposażona w płytkę z włókna węglowego, którą znamy z Nike Zoom Vaporfly 4%. Ten model również dostaje odnowioną cholewkę z tej samej przędzy, który sprawia że but jest jeszcze lżejszy i bardziej przewiewny. Tu podeszwa nie została zmieniona, nadal mamy super piankę ZoomX i wspomnianą płytkę z włókna węglowego.

Model Nike Zoom Fly Flyknit trafi do sprzedaży, w tym do ich sklepu online, już 13 września. Natomiast buty Nike Zoom Vaporfly 4% Flyknit będzie dostępny pod tym linkiem od 1 października.

nike zoom fly flyknit-1 nike zoom fly flyknit-2 nike zoom fly flyknit-3 nike zoom vaporfly 4 procent flyknit-1 nike zoom vaporfly 4 procent flyknit-2 nike zoom vaporfly 4 procent flyknit-3

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: