Mamy świetną wiadomość dla wszystkich miłośników modelu Nike Air Max 1. Mianowicie w sieci pojawiły się kolejne dwie świeże kolorystyki tych biegówek, ale w wydaniu NikeLAB, dzięki czemu do czynienia mamy z butami Air Max 1 Royal.

Zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki warto dodać, że uświadczymy tutaj świetne materiały, ogarnięte na najwyższym poziomie. Do tego kształt cholewki został poprawiony, przez co nie mamy wrażenia, że konstrukcja jest zbyt „ceglasta”.

Wracając jednak do głównego tematu. Tak jak wspominaliśmy, do wyboru mamy dwie kolorystyki tych butów i obie robią robotę. Pierwsza z nich to wariant oznaczony jako Blue. Zamszowa cholewka zabarwiona jest na niebiesko i pokrywa większą część powierzchni. Do tego dochodzi jedynie biała podeszwa. Druga to czerwień. Tutaj kolor ten zajmuje boczne panele razem z brandingiem oraz toebox, sznurówki i języki. Jedynym wyróżnieniem jest także biała podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tego obuwia to już teraz możecie poszukać go w wybranych sklepach na świecie. Sprawdźcie m.in. oficjalną stronę internetową Bodega.

AM-2 am-3 am-4 am-5

Reklama
air jordan