NikeLab robi od dłuższego czasu kawał dobrej roboty, aż nie mogę wyjść z podziwu. Co kilka tygodni widzimy świetne propozycje z ich strony i bardzo ciekawe wariacje na temat klasycznych wydań Nike. W tym wpisie zapoznamy Was z Blazerami jakich nigdy jeszcze nie widzieliście.

Jedyne co się zgadza z pierwowzorem to podeszwa, wielki boczny Swoosh i kilka detali, cała reszta została zmieniona. Po pierwsze zamiast zamszu mamy wysokiej jakości skórę, a po drugie zwróćcie uwagę na to, że brakuje klasycznego wiązania, które zostało zastąpione zapięciem na zamek błyskawiczny. Efekt końcowy iście powalający! Do wyboru mamy wersję w czarnej lub orzechowej skórze. Oba warianty spoczywają na białych podeszwach.

Za zdjęcia odpowiada sklep Bodega. Z czasem widoczne tu buty NikeLab Blazer Advncd powinny wpaść do polskiego sklepu NikeLab.

 

NikeLab Blazer Advncd Black and Vachaetta Tan-1 NikeLab Blazer Advncd Black and Vachaetta Tan-2 NikeLab Blazer Advncd Black and Vachaetta Tan-3 NikeLab Blazer Advncd Black and Vachaetta Tan-4 NikeLab Blazer Advncd Black and Vachaetta Tan-5 NikeLab Blazer Advncd Black and Vachaetta Tan-6

Reklama
air jordan