Projektanci z NikeLab co chwile starają się zbliżać do granicy i czasami ją przekraczać testując tym samym rynek. Robią to między innymi poprzez takie modele jak poniższe Nike Payaa, czyli całkiem nowy model ze stajni z Oregonu.

Zgodnie z obecnymi trendami starali się stworzyć jak najprostszy i minimalistyczny projekt. Patrząc na te buty mogą Wam przyjść do głowy dwie inspiracje: Air Presto oraz oczywiście Roshe One. Konstrukcja buta oparta jest o siateczkową cholewkę, która przechodzi w neoprenowy kołnierz na tyle. Wszystko to postawiono na ogromnej na tyle podeszwie i z wytłoczonym Swooshem. Warto też zerknąć na wiązanie, które odbiega od tradycyjnych sznurówek i skupia się tylko na zacisku.

Konkretów co do premiery butów Nike Payaa nie znamy, ale nie powinien to być jakiś odległy termin, skoro w sieci są już pokazane cztery wersje kolorystyczne.

NikeLab prezentuje buty Nike Payaa-1 NikeLab prezentuje buty Nike Payaa-2 NikeLab prezentuje buty Nike Payaa-3 NikeLab prezentuje buty Nike Payaa-4

Reklama
air jordan