- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Oto oficjalne zdjęcia Notre x Nike Dunk High w wersji „Midnight Navy”

Oto oficjalne zdjęcia Notre x Nike Dunk High w wersji „Midnight Navy”

Współpraca na linii Notre x Nike przyniesie nam szereg ciekawych wariacji na temat modelu Dunk High. Jakiś czas temu mogliście się zapoznać z wariantem „Light Orewood Brown”, a dziś przedstawimy oficjalne zdjęcia kolorystyki „Midnight Navy”.

Podobnie jak to było u poprzednika, tak i teraz przy projekcie inspirowano się elementami warsztatu mechanicznego i odzieżą roboczą, którą noszą mechanicy.

Bohater tego wpisu jest arcyciekawy i intrygujący. Jeśli przyjrzycie się poniższym zdjęciom to sami zauważycie wyjątkowość tego wydania, zresztą zostało dopracowane w każdym calu.

Notre Nike Dunk High Midnight Navy CW3092-400 1 Notre Nike Dunk High Midnight Navy CW3092-400 2 Notre Nike Dunk High Midnight Navy CW3092-400 3

Cholewka butów nadchodzi w dwóch odcieniach koloru niebieskiego. Okolice wiązania, pięta oraz przód mamy w ciemnym odcieniu, natomiast boczne sektory, góra toeboxu i kołnierz są zdecydowanie jaśniejsze. W kwestiach materiałowych dzieje się jeszcze więcej. Wspomniany ciemniejszy odcień wykorzystano przy włochatym zamszu. Natomiast odcień jaśniejszy pojawia się na dwóch całkowicie różnych rozwiązaniach. Zewnętrzna część cholewki jest w skórze, natomiast wewnętrzna to płótno.

Mało? No to zerknijcie na detale. Po zewnętrznej stronie mamy włochaty Swoosh w kolorze zamszowych paneli. Ten po stronie wewnętrznej jest ciemnogranatowy i przedstawia dłonie w uścisku, czyli najbardziej rozpoznawalny element, z którego znane jest Notre. Ten ostatni kolor powielono na skórzanej wyściółce i pętelce z tyłu buta. Na języku widnieje naszywka chicagowskiego sklepu, a przez buty przewleczemy trzy różne wersje sznurówek.

Oficjalne szczegóły związane z premierą poprzez Nike SNKRS jeszcze nie zostały zakomunikowane, ale według zapowiedzi ma to być okres wiosenny.

Notre x Nike Dunk High
Midnight Navy / Sky Grey – Fossil – Midnight Navy
CW3092-400
Wiosna 2021
$150

Notre x Nike Dunk High Midnight Navy CW3092-400 1 Notre x Nike Dunk High Midnight Navy CW3092-400 2 Notre x Nike Dunk High Midnight Navy CW3092-400 3 Notre x Nike Dunk High Midnight Navy CW3092-400 4 Notre x Nike Dunk High Midnight Navy CW3092-400 5 Notre x Nike Dunk High Midnight Navy CW3092-400 6

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: