- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaMuzykaNowa płyta Franka Ocean już w tym miesiącu?

Nowa płyta Franka Ocean już w tym miesiącu?

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że w końcu w tym miesiąca nowa płyta pt. Boys Don’t Cry utalentowanego muzyka Franka Oceana ujrzy światło dzienne. Jak wiemy nie jest to muzyk, który co chwilę wrzuca swoje numery do sieci. Wcześniej mieliśmy w sumie do czynienia z EPką nostalgia, LITE  i nostalgia, ULTRA (obie z 2011 roku) oraz płytą channel Orange wydaną rok później.

Ostatnio mogliśmy usłyszeć Franka na najnowszej płycie Kanye Westa, ale jego udział w numerze trwał zaledwie kilkanaście sekund a fani naciskali do tego stopnia, że West postanowił dorzucić na T.L.O.P. osobny kawałek zatytułowany po prostu jako Frank’s Track – mimo wszystko trwał on niewiele więcej, gdyż dokładnie 38 sekund.

Natomiast z racji tego, że na oficjalnej stronie internetowej Franka Ocean pojawiła się pierwsza od roku aktualizacja albumu Boys Don’t Cry a następnie jego młodszy brat Ryan Breaux wrzucił na swój Instagram zdjęcie z okładką z hashtagiem #July2016, więc jesteśmy dobrej myśli i z niecierpliwością wyczekujemy tego albumu.

frank-ocean-boys-dont-cry-album-release-1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: