- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearNowa polska marka Peerless - Zajawka

Nowa polska marka Peerless – Zajawka

Serfując po sieci natrafiliśmy przypadkiem na nową polską firmę Peerless, która dopiero co rozpoczęła swoją działalność. Dlatego też obecnie posiadamy jedynie kilka zajawkowych fotografii a na sklepie tego brandu dostaniecie dokładnie cztery produkty.

Ponadto jak sami piszą o sobie, Peerless powstała z miłości do mody ulicznej, grafiki oraz designu. Przełomowym momentem, w którym wszystko się zaczęło była połowa 2015 roku. Wtedy zostałą wymyślona ideologia firmy oraz został zaprojektowany logotyp, który został zamknięty w formie trójkąta równoramiennego. Peerless jak sama nazwa wskazuje, oznacza coś niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju.

Natomiast, jeśli chodzi o ciuchy to w tym przypadku postawiono na najwyższą jakość. Z tego co się orientujemy, marka ma siedzibę w Łodzi a jak wiadomo miejscówka ta słynie ze świetnych materiałów. Do tego każdy produkty będzie dostępny w limitowanym nakładzie, dodatkowo oznaczony jest indywidualnym numerem serii.

Obecnie poczynania brandu możecie śledzić na oficjalnych kontach Peerless w mediach społecznościowych: Facebook czy Instagram. Do tego dochodzi, także oficjalna strona internetowa – kliknij tutaj.

13342873_1128620927200630_316891218825521209_n Slider-1-1 Slider1-1 slider2-1 slider2-2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: