- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaArchitekturaNowoczesny dom na Majorce z czterech białych brył (Ohlab)

Nowoczesny dom na Majorce z czterech białych brył (Ohlab)

Oliver Hernaiz Architecture Lab zaprojektowało bardzo ciekawy i nietuzinkowy dom na Majorce. Powstał z czterech białych brył skierowanych w cztery różne strony.

Projektant i właściciel domu chcieli z usytuowania domu wyciągnąć jak najwięcej. Stąd właśnie niesymetryczne rozłożenie poszczególnych brył budynku. Wszystko to po to by uzyskać jak najlepsze widoki z okien i nie stracić żadnego z możliwych do uzyskania w tym miejscu. Jadalnia i pokój dzienny skierowane są ku morzu, z kuchni widzimy ogródek, z kolei z sypialni widzimy bardziej prywatny i skryty teren. Widoczny tu projekt, podobnie jak inne nowoczesne domy, utrzymany jest oczywiście w minimalistycznym stylu i wykończony elementami z drewna.

Zobaczcie na załączonych fotografiach jak to wyszło.

Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-1 Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-2 Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-3 Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-4 Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-5 Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-6 Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-7 Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-8 Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-9 Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-10 Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-11 Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-12 Dom na Majorce z czterech bialych bryl (Ohlab)-13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: