- Reklama -NikeNike

Nowy zestaw Just Do It z modelem Nike Air Max 95

Pamiętacie jak damski magazyn Estill Mag pokazywał buty Nike Air Max 1 z kolekcji Just Do It (wersje Orange oraz White)? Okazuje się, ze był to dopiero początek ze strony designerów amerykańskiej marki. Dziś przed Wami zdjęcia aż trzech nowych wersji modelu Nike Air Max 95.

W tym przypadku projektanci spod znaku Swoosha postawili na jeden motyw, ale w nasilonej opcji. Trzy panele na bocznych partiach cholewki oraz cały nosek zostały pokryte wzorem i logotypem Nike Just Do It, który obchodzi w tym roku swoje 30 lecie. W kwestii kolorystycznej to zbytnio nie poszalano. Jeden z wariantów ma bazę w kolorze czarnym, natomiast drugi białą. W obu przypadkach buty spoczywają na białych podeszwach.

Widoczne tu buty Nike Air Max 95 „Just Do it” pojawią się w sklepie pod tym linkiem w ciągu najbliższych dni.

Nike Air Max 95 Just Do it-1 Nike Air Max 95 Just Do it-2 Nike Air Max 95 Just Do it-3 Nike Air Max 95 Just Do it-4 Nike Air Max 95 Just Do it-5 Nike Air Max 95 Just Do it-6 Nike Air Max 95 Just Do it-7 Nike Air Max 95 Just Do it-8 Nike Air Max 95 Just Do it-9 Nike Air Max 95 Just Do it-10 Nike Air Max 95 Just Do it-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: