Fotografka Erica Simone rozebrała się do naga i podróżowała po Nowym Jorku, a wszystko to w celu pokazania połączenia człowieka z odzieżą i przełamania pewnego tabu nagości.

Codziennie pokazujemy swoim ubiorem do jakiej grupy należymy, jakiej muzyki słuchamy, co chcemy przekazać inny. Erica chciała pokazać jakby wyglądało życie , gdybyśmy nie mieli mody by pokazać jacy jesteśmy. Przez swoją książkę Nue York chce zmienić perspektywę z jaką ludzie patrzą na ciuchy, nagość i wspólne oddziaływanie. Poniżej znajdziecie kilka fotografii z tejże książki, którą możecie kupić pod tym linkiem.

Nue York-Chodzac nago po Nowym Jorku (Dla doroslych)-1 Nue York-Chodzac nago po Nowym Jorku (Dla doroslych)-2 Nue York-Chodzac nago po Nowym Jorku (Dla doroslych)-3 Nue York-Chodzac nago po Nowym Jorku (Dla doroslych)-4 Nue York-Chodzac nago po Nowym Jorku (Dla doroslych)-5 Nue York-Chodzac nago po Nowym Jorku (Dla doroslych)-6 Nue York-Chodzac nago po Nowym Jorku (Dla doroslych)-7 Nue York-Chodzac nago po Nowym Jorku (Dla doroslych)-8 Nue York-Chodzac nago po Nowym Jorku (Dla doroslych)-9 Nue York-Chodzac nago po Nowym Jorku (Dla doroslych)-10

Reklama
air jordan