Kylian Mbappé pojawi się na okładce zbliżającej się gry FIFA 22

okladka Fifa 22 Kylian Mbappe

EA Sports ujawniło okładkę zbliżającej się wielkimi krokami gry FIFA 22. Drugi rok z rzędu jej bohaterem został zawodnik PSG i reprezentacji Francji Kylian Mbappé.

Młody, 22 letni zawodnik z Francji, jest jednym z obecnie najlepszych piłkarskich talentów na świecie i dla niektórych jest częścią następnej generacji piłkarzy. Nie dziwi więc fakt, że twórcy gry FIFA22 zdecydowali się zaprosić go ponownie do udziału w sesji zdjęciowej, która przyniosła nam poniżej zaprezentowaną okładkę.

Oto jak ten fakt skomentował sam Kylian:

Możliwość wystąpienia na okładce FIFY rok po roku jest niesamowita. Mam wyjątkową relację z tą serią gier i nie mogę się już doczekać rozgrywki w FIFĘ 22 równocześnie z fanami.”

Jednak nie jest on pierwszym piłkarzem, który dwa razy pojawiał się na okładce tej słynnej gry. Wcześniej mogliśmy podziwiać na tym miejscu takich tuzów jak Lionel Messi (2) czy Cristiano Ronaldo (4). Rekordzistą pod tym aspektem jest Wayne Rooney (7 razy na okładce).

Na chwilę obecną szczegóły związane z premiera gry FIFA 22 owiane są tajemnicą. Możemy się jej spodziewać na wszystkich platformach na przełomie września i października bieżącego roku.

okladka Fifa 22 Kylian Mbappe 1 okladka Fifa 22 Kylian Mbappe 2

okladka Fifa 22 Kylian Mbappe 3