- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto 3 kolejne kolorystyki butów Undefeated x Nike Air Max 90!

Oto 3 kolejne kolorystyki butów Undefeated x Nike Air Max 90!

Kilka dni temu sieć obiegły dokładne zdjęcia butów Air Max 90 w kolorystyce „White / Blue Fury”, która jest częścią wielkiego zestawu powstałego na linii Undefeated x Nike. Dziś mamy dla Was zdecydowanie więcej, ponieważ ujawniono trzy kolejne kolorystyki, a poniżej znajdziecie ich pierwsze zdjęcia.

Poniżej znajdziecie pierwsze zdjęcia ze specjalnie przygotowanego lookbooku, za który odpowiadał nie kto inny jak sam Angelo Baque, były dyrektor kreatywny Supreme, a obecnie założyciel i właściciel marki Awake NY.

A co widzimy na fotografiach? Jest wspomniana wyżej wersja, którą pokazywaliśmy kilka dni temu, ale obok nie j pojawiają się trzy nowe. Ten sam motyw z kolorem błękitnym siadł na cholewkę w kolorze czarnym. Do tego dochodzą dwie wersje z czerwonym pasem, które mają cholewki wykonane ze skóry w kolorze białym oraz czarnym.

Cechami charakterystycznymi dla tych wydań są 3 bardzo ciekawe aspekty. Pierwszym jest rezygnacja z bocznego brandingu z napisem Air Max umieszczanym na mudguardzie tuż nad okienkiem w podeszwie. W zastępstwie brandingu wprowadzono dodatkowy pas idący bezpośrednio nad mudguardem, który może przywodzić Wam na myśl inny model z tej serii – Air Max BW Classic. Wisienką na torcie zdaje się być etykieta na zapiętce z logotypem UNDFTD 5 Strike Logo.

Według zapowiedzi buty Undefeated x Nike Air Max 90 powinny pojawić się w sprzedaży już 20 września. Nie wiadomo czy pojawią się tylko w internetowym sklepie UNDFTD czy może jednocześnie w oficjalnym sklepie Nike.

Undefeated x Nike Air Max 90 1 Undefeated x Nike Air Max 90 2 Undefeated x Nike Air Max 90 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: