- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearOto kolekcja koszulek Supreme na lato 2019

Oto kolekcja koszulek Supreme na lato 2019

Za oknem zrobiło się cieplej, więc Supreme ze swoją kolekcją koszulek trafia w dziesiątkę. Przed Wami kolekcja na sezon letni bieżącego roku.

W najbliższym dropie znajdziemy pełną kolekcję t-shirtów, które zostały przygotowane na cieplejsze dni bieżącego roku. Będziemy mogli wybrać spośród aż 9 różnych projektów, które pojawią się w kilku różnych wersjach kolorystycznych każdy. Pośród nowości znajdą się pozycje tylko z napisem jak chociażby wariant „Who the fuck is Supreme” czy „Pouvoir Supreme Au Peuple”, a także pozycje z kolorowymi grafikami co zresztą możecie zobaczyć na załączonych poniżej zdjęciach.

A kiedy i gdzie kupić t-shirt Supreme? Cała kolekcja pojawi się już w czwartek 4 kwietnia w ich sklepach stacjonarnych w Nowym Jorku, Los Angeles, a także Paryżu i Londynie. Jeśli nie masz szans pojawić się w stacjonarce to w południe koszulki pojawią się w sklepie internetowym.

supreme t-shirt su19 1 supreme t-shirt su19 2 supreme t-shirt su19 3 supreme t-shirt su19 4 supreme t-shirt su19 5 supreme t-shirt su19 6 supreme t-shirt su19 7 supreme t-shirt su19 8 supreme t-shirt su19 9 supreme t-shirt su19 10 supreme t-shirt su19 11 supreme t-shirt su19 12 supreme t-shirt su19 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: