- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Oto najnowsza kolekcja Stussy World Tour 2022

Jak co roku legendarny kalifornijski brand Stussy przedstawia aktualną kolekcję World Tour. Dziś przedstawiamy aktualne projekty.

Seria zatytułowana World Tour zadebiutowała w 1989 roku, kiedy to Shawn Stussy zaprojektował koszulkę, której design przetrwał aż do dziś. Pomysł i realizacja były proste: zestawiono dwie kultury z całkowicie różnych światów.

Na przodzie odzieży umieszcza nazwy miast związanych z gigantami high endowej mody i przepychem, które zostały napisane prostym i formalnym stylem – Helvetica. Londyn, Paryż, Los Angeles, Nowy Jork, Tokio – to miasta, które uważane są za stolice współczesnego świata mody.

Z kolei na plecach widniały nazwy osiedli i dzielnic, w których rozwijała się kultura ulicy. W przeciwieństwie do przodu koszulki tu wykorzystano odręczną pisownię i wspomniano o takich okolicach jak Bronx, Compton, a także Santa Ana, Brooklyn czy Venice.

Na tegoroczną wiosnę zaprojektowano ogólnie pięć różnych pozycji. Są to t-shirty i longsleeve’y, jak również dwa rodzaje bluz z kapturem oraz zwykła bluza crewneck. Każda z wymienionych propozycji jest osiągalna w trzech wersjach kolorystycznych. Kolor czarny wykorzystano przy każdej pozycji, natomiast pozostałe dwie opcje są różne. Sięgnięto chociażby po biel, szarość, czerwień, a także kolor niebieski, żółty i brązowy.

Jeśli bylibyście zainteresowani kolekcją Stussy World Tour 2022 to jest ona dostępna w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: