- Reklama -Patta x Nike Air Max 1Patta x Nike Air Max 1

Oto najnowsza kolekcja Stussy World Tour 2022

Jak co roku legendarny kalifornijski brand Stussy przedstawia aktualną kolekcję World Tour. Dziś przedstawiamy aktualne projekty.

Seria zatytułowana World Tour zadebiutowała w 1989 roku, kiedy to Shawn Stussy zaprojektował koszulkę, której design przetrwał aż do dziś. Pomysł i realizacja były proste: zestawiono dwie kultury z całkowicie różnych światów.

Na przodzie odzieży umieszcza nazwy miast związanych z gigantami high endowej mody i przepychem, które zostały napisane prostym i formalnym stylem – Helvetica. Londyn, Paryż, Los Angeles, Nowy Jork, Tokio – to miasta, które uważane są za stolice współczesnego świata mody.

Z kolei na plecach widniały nazwy osiedli i dzielnic, w których rozwijała się kultura ulicy. W przeciwieństwie do przodu koszulki tu wykorzystano odręczną pisownię i wspomniano o takich okolicach jak Bronx, Compton, a także Santa Ana, Brooklyn czy Venice.

Na tegoroczną wiosnę zaprojektowano ogólnie pięć różnych pozycji. Są to t-shirty i longsleeve’y, jak również dwa rodzaje bluz z kapturem oraz zwykła bluza crewneck. Każda z wymienionych propozycji jest osiągalna w trzech wersjach kolorystycznych. Kolor czarny wykorzystano przy każdej pozycji, natomiast pozostałe dwie opcje są różne. Sięgnięto chociażby po biel, szarość, czerwień, a także kolor niebieski, żółty i brązowy.

Jeśli bylibyście zainteresowani kolekcją Stussy World Tour 2022 to jest ona dostępna w ich sklepie online.

- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: