- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOficjalne zdjęcia dwóch wersji Nike React Runner SP Mid SOE

Oficjalne zdjęcia dwóch wersji Nike React Runner SP Mid SOE

Na początku tegorocznego lipca pokazywaliśmy Wam pierwsze zajawkowe zdjęcia całkiem nowej sylwetki Nike React Runner SP Mid SOE, a dziś mamy dla Was ich oficjalne fotografie prosto z obozu Nike.

Widoczne tu buty wyszły spod rąk tajemniczego zespołu projektantów Nike, który działa z całkiem z boku. Mowa tu o ekipie ISPA (skrót od: Improvise, Scavenge, Protect, Adapt) co zresztą widać na wkładkach poniższych butów. Jest to zespół, który nie tylko współpracuje z kluczowymi kolaborantami w zakresie specjalnych modowych projektów, ale także ma na celu dostarczenie wyrafinowanych koncepcji, które rozciągają obecne innowacyjne projekty marki na tyle, na ile to możliwe.

Wracając do React Runner SP Mid SOE to mamy tu styczność z lekką syntetyczną cholewką z TPE z dodatkowymi taśmami po bokach buta na obu stronach cholewki i na zapiętce. Zastanawiacie się po co taki zabieg? Zerknijcie dokładniej na okolice kołnierza, gdzie zobaczycie jak sznurówki idą wokół nogi po kołnierzu. Warto jeszcze wspomnieć o wzmacniającej taśmie idącej od przodu buta przy sznurowaniu aż do kołnierza. Z kolei na boku widnieje podwójny Swoosh, jeden duży i druga mini łyżwa na jego początku. Całość sięga kostki i stoi na wygodnej nowej podeszwie z pianki React.

Pierwsze kolorystyki butów Nike React Runner SP Mid SOE pojawią się w sklepie Nike pod koniec bieżącego roku, a reszta wersji na początku 2019.

Nike React Runner SP Mid-0 Nike React Runner SP Mid-1 Nike React Runner SP Mid-2 Nike React Runner SP Mid-3 Nike React Runner SP Mid-4 Nike React Runner SP Mid-5 Nike React Runner SP Mid-6 Nike React Runner SP Mid-7 Nike React Runner SP Mid-8 Nike React Runner SP Mid-9 Nike React Runner SP Mid-10 Nike React Runner SP Mid-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: