- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto nowe sample adidas Yeezy Boost 350 V2 „Midnight Blue” oraz „Gold...

Oto nowe sample adidas Yeezy Boost 350 V2 „Midnight Blue” oraz „Gold Ochre”

Kurz i zamieszanie związane z reedycją butów adidas Yeezy Boost 350 V2 w wersji Zebra już opadły, więc czas najwyższy zabrać się za kolejne tematy związane z niemiecką marką i Kanye Westem.

Dziś przed Wami zdjęcia dwóch wersji kolorystycznych, które opisuje się jako „Midnight Blue” oraz „Gold Ochre”. Pierwsza z nich to cholewka z przędzy Primeknit zabarwionej na kolor ciemnogranatowy i postawiona na podeszwie w tym samym kolorze. Z kolei drugi wariant to wersja, w której pierwszoplanową rolę ogrywa kolor brązowy.

Jak na razie są to tylko sample i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle trafią do produkcji. Śledźcie nas uważnie i jak tylko pojawi się coś nowego na temat butów adidas Yeezy Boost 350 V2 to od razu damy Wam znać.

Oto nowe sample adidas Yeezy Boost 350 V2 Midnight Blue oraz Gold Ochre-1 Oto nowe sample adidas Yeezy Boost 350 V2 Midnight Blue oraz Gold Ochre-2 Oto nowe sample adidas Yeezy Boost 350 V2 Midnight Blue oraz Gold Ochre-3 Oto nowe sample adidas Yeezy Boost 350 V2 Midnight Blue oraz Gold Ochre-4

Source: Yeezy Mafia

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: