- Reklama -NIkeNIke

Oto pierwsze zdjęcia nowych Air Jordan 4 WNTR “Loyal Blue”

Jordan Brand powoli szykuje się na sezon zimowy. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia zimowej edycji Air Jordan 4 WNTR (Winter) w kolorystyce “Loyal Blue”.

W kwestiach kolorystycznych nowe wydanie może przywodzić Wam na myśl mega limitowane AJ4 Eminem „Encore” sprzed kilku lat. Podobnie jak u wspomnianego poprzednika tak i tu mamy ciemnogranatową cholewkę, którą urozmaicono szarymi oczkami na sznurówki, a także czarnymi sznurówkami, bocznymi skrzydełkami, a także wyściółką. Wspomniane kolory wykorzystane pry detalach pojawiają się również a podeszwie, ale już w towarzystwie bieli okupującej okolice systemu Air pod piętą. Zwieńczeniem wydaje się być czerwony tył języka.

Ze względu na to, że jest to wydanie zimowe to zamiast bocznej siateczki mamy coś w rodzaju płótna z otworami. Rozwiązanie to pojawia się również na języku, a wyściółka została wykończona materiałem przypominającym polar by w zimie było Ci cieplej w stopy.

Pierwsze doniesienia mówią, że opisywane Air Jordan IV pojawią się w sprzedaży w oficjalnym sklepie Jordan Brand pod koniec roku. Data premiery ustawiona jest na 2 grudnia.

Air Jordan 4 WNTR
Loyal Blue / White – Habanero Red – Black
CQ9597-401
2 Grudzień 2019
$200

Air Jordan 4 WNTR Loyal Blue Habanero Red Black CQ9597-401 1 Air Jordan 4 WNTR Loyal Blue Habanero Red Black CQ9597-401 2 Air Jordan 4 WNTR Loyal Blue Habanero Red Black CQ9597-401 3 Air Jordan 4 WNTR Loyal Blue Habanero Red Black CQ9597-401 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: