- Reklama -NIkeNIke

Oto wspólna kolekcja Automobili Lamborghini x Supreme

Nie da się ukryć, że świat streetwearu jest obecnie całkowicie na innym poziomie niż chociażby 5 lat temu. Niech przykładem będzie kolaboracja Aime Leon Dore x Porsche czy przedsięwzięcie opisywane w tym poście, które powstało na linii Automobili Lamborghini x Supreme.

Automobili Lamborghini to włoski producent luksusowych samochodów, który został założony w 1963 roku przez Ferruccio Lamborghini. Urodzony w 1916 roku w północno-wschodnich Włoszech Lamborghini założył odnoszącą sukcesy fabrykę ciągników po tym, jak służył jako mechanik podczas II wojny światowej. Do 1960 r. kierował kilkoma innymi firmami. Jednak z czasem Lamborghini zwrócił uwagę na dawne zainteresowanie: luksusowe sportowe samochody.

W 1966 r. Automobili Lamborghini wprowadziło Miurę, która miała silnik na tyle i napęd na tylne koła. Jego wpływowy projekt i konstrukcja ustanowiły standard dla samochodów sportowych o wysokich osiągach i stały się dynamicznym dziedzictwem firmy. Nazwa Miura i godło firmy zostały zainspirowane zainteresowaniem Ferruccio hiszpańskimi walkami byków. Wiele kultowych modeli, które powstały przez prawie 60 lat – w tym Diablo, Murciélago, Aventador, Huracán i Urus – nawiązują do historii walk byków.

Lamborghini x Supreme 1 Lamborghini x Supreme 2 Lamborghini x Supreme 3 Lamborghini x Supreme 4 Lamborghini x Supreme 5

A teraz przejdźmy do konkretów, czyli do kolekcji odzieży i akcesoriów, które powstały po współpracy designerów z zespołu utworzonego na linii Supreme x Lamborghini.

W sprzedaży pojawią się kurtki robocze z kapturem, kombinezon mechanika, a także koszulki hokejowe, t-shirty i koszule na krótki rękaw. Wszystkie wymienione propozycje będą dostępne w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej, pomarańczowej i w neonowej zieleni.

Dopełnieniem kolekcji zdają się być czapki akrylowe oraz skatebaordowe decki.

Premiera zaprezentowanej kolekcji Automobili Lamborghini x Supreme odbędzie się tylko i wyłącznie online w najbliższy czwartek w południe, to jest 2 kwietnia. Z racji tego, że sklepy stacjonarne pozostaną zamknięte to wysyłka zamówienie o wartości powyżej $150 będzie darmowa.

Lamborghini x Supreme 6 Lamborghini x Supreme 7 Lamborghini x Supreme 8 Lamborghini x Supreme 9 Lamborghini x Supreme 10 Lamborghini x Supreme 11 Lamborghini x Supreme 12 Lamborghini x Supreme 13 Lamborghini x Supreme 14 Lamborghini x Supreme 15 Lamborghini x Supreme 16 Lamborghini x Supreme 17 Lamborghini x Supreme 18 Lamborghini x Supreme 19 Lamborghini x Supreme 20 Lamborghini x Supreme 21 Lamborghini x Supreme 22 Lamborghini x Supreme 23 Lamborghini x Supreme 24 Lamborghini x Supreme 25 Lamborghini x Supreme 26

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: