- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPacker Shoes x K-Way x Diadora N9000 „Dinamo Zagreb”

Packer Shoes x K-Way x Diadora N9000 „Dinamo Zagreb”

Włoska marka Diadora po wypuszczeniu bardzo porządnego wariantu kolorystycznego Azzuri, który dotyczył modelu N9000 i w całości był poświęcony włoskiej reprezentacji piłki nożnej, nie zwalnia tema i ponownie łączy siły z amerykańskim butikiem Packer Shoes. Co więcej, do tej dwójki dołącza K-Way i dzięki temu zabiegowi, dzisiaj mamy okazję sprawdzić bardzo mocne wydanie wyżej wspomnianych butów, które zatytułowano Dinamo Zagreb.

Jak już możecie się domyślić, jest to oczywiście nawiązanie do chorwackiego klubu a jeśli chodzi o kolorystykę to przypomina nam ona lata 2006-2008, gdzie takie kolory jak pomarańcz i niebieski, były mocno eksploatowane przez tę ekipę. Dlatego też w akcji zobaczymy głównie te dwa kolory. Stanowią one świetnie połączenie i zdecydowanie dominują, pokrywając praktycznie całą powierzchnię. Do tego dochodzą białe akcenty w postaci brandingu i podeszwy a do produkcji użyto głównie zamszu. Jednak to nie koniec zabawy, bowiem do całości dorzucono klimatyczny lookbook w postaci zdjęć oraz ciuchy – kurtki i sportową torbę.

Poniższe kicksy zgarniecie na oficjalnej stronie internetowej Packer Shoes. Dzisiaj wypada premiera, także radzimy się spieszyć, bo i cena jest naprawdę przystępna!

instagram-teaser-2 look-book-1 look-book-2 look-book-4 look-book-5 look-book-14 look-book-16 look-book-18 look-book-24 look-book-25 look-book-26

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: