- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Oto nowe kolaboracyjne buty Palace x adidas UltraBOOST 21

Jednym z duetów, która pracuje ze sobą od lat i zna się na wylot, jest para Palace x adidas. Obie strony spotkały się przy stole projektowym raz jeszcze by scementować swój „związek” wspólną biegową kolekcją obejmującą buty adidas UltraBOOST 21 i towarzyszące im dodatki.

Kolekcja zaprojektowana wspólnymi siłami nadaje się zarówno do biegania, jak i do codziennego użytku. Oprócz wspomnianych wyżej butów, które pojawią się w dwóch wersjach kolorystycznych, będziemy mogli zakupić jeszcze czapki z daszkiem i skarpety. W typowym stylu Palace, każdy element zdobią żywą, dzianinowe wzory i motywy w kratę, w tym logo marki Mobius Recycling. Zresztą sami obadajcie dołączone zdjęcia. Do wyboru będą opcje z dominacją koloru białego lub czarnego.

W ramach kampanii promocyjnej nagrano również krótkie wideo.

Co ciekawe, przy produkcji opisywanej kolekcji naciskano by była bardzo ekologiczna i zrównoważona. Oba wersje butów mają cholewkę wykonaną z 81% z Primeblue — przędzy pochodzącej z recyklingu zawierającej co najmniej 50% plastiku od Parley Ocean Plastic. Natomiast czapki i skarpetki zostały wykonane z Primegreen, przy użyciu odpowiednio 68% i 97% takiego plastiku.

Premiera butów Palace x adidas UltraBOOST 21 i towarzyszących im dodatków ustawiona jest na dzień 15 października. To właśnie w ten dzień zajrzyjcie do ich sklepu online.

Palace adidas UltraBOOST 21 1 Palace adidas UltraBOOST 21 2 Palace adidas UltraBOOST 21 3 Palace adidas UltraBOOST 21 4 Palace adidas UltraBOOST 21 5 Palace adidas UltraBOOST 21 6

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: