- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Streetwearowa marka Palace projektuje samochody Mercedes-AMG!

Przed Wami drugie połączenie między Palace x Mercedes-AMG, po tym, jak zeszłego lata obie strony współpracowały przy kolekcji odzieży i samochodzie wyścigowym.

Para powraca z kolejną kolekcją i czterema niepowtarzalnymi artystycznie ozdobionymi samochodami, które dodatkowo podkreślają usytuowanie Palace jako jednego z najbardziej ekscytujących współpracowników w branży. Projekt umacnia więź między światem mody a motoryzacją.

Kolekcja utrzymana jest w workwearowej stylistyce inspirowanej pracą mechaników. Są to między innymi kurtki robocze, kamizelki oraz spodnie Double Knee. Do wyboru będą wersje w brązie i czerni.

Do tego zestawu dochodzą bluzy z kapturem, longsleeve’y, t-shirty oraz czapki z daszkiem i zimówki. W tym przypadku projekty ponownie bazują na odcieniach brązu i czerni, ale wprowadzono jeszcze neonową zieleń, biel i kolor niebieski.

Premiera wspólnego przedsięwzięcia Palace x Mercedes-AMG przewidziana jest na 25 marca bieżącego roku. Sprawdzajcie wtedy ich sklep online, a teraz obadajcie dołączone materiały video i zdjęcia.

Palace x Mercedes AMG ss22

Palace x Mercedes AMG ss22 2 Palace x Mercedes AMG ss22 3 Palace x Mercedes AMG ss22 4 Palace x Mercedes AMG ss22 5 Palace x Mercedes AMG ss22 6

Ukoronowaniem tej współpracy są cztery samochody. Zespół Palace przygotował po jednym dla każdego ze swoich flagowych sklepów w Tokio, Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles.

„Po prostu naprawdę chciałem zrobić samochód” — mówi założyciel brytyjskiej marki Lev Tanju. „Fajnie się z nimi pracuje, a [Mercedes-AMG] jest otwarty na wszelkie pomysły”.

Każdy niepowtarzalny model był malowany i dostosowywany w AMG Performance Studio w Affalterbach. Wnętrza zostały wyposażone w niestandardową tapicerkę siedzeń i paneli drzwiowych, specjalne dywaniki podłogowe, zagłówki i podpórki pod ręce, a także diodowe projektory drzwiowe z logo.

- Reklama -SNIPESSNIPES